Hakkımızda

Hakkımızda

5 1024x682 - Hakkımızda

Mutfak mobilya değişimi her zaman zahmetli ve pahalı bir işlemdir. Artık Yenyle ile bu değişim hem çok kolay hem de çok pratik.

İki kadın girişimci tarafından kurulan Yenyle, Türkiye’nin ağaç bazlı panel sektör lideri Kastamonu Entegre’nin bir girişimidir. Kastamonu Entegre’nin uygulayıcı bayileri ile sizleri yeni mutfağınıza kavuşturuyoruz.

Yenyle ile mutfak dolabınızın gövdesine dokunmadan sadece kapaklarını değiştirerek sizlere ekonomik ve tadilatsız değişim hizmeti sunuyoruz. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre tercih ettiğiniz yeni kapaklarınızın montajını kırdı döktü olmadan bir gün içinde tamamlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli bölgesinde oturuyorsanız Yenyle’nin ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için hemen bizi arayın.

Mutfak Yenileme Sürecimiz

Mutfağınızın fotoğrafı veya kapak ölçülerine göre ön fiyat çalışması yapıyoruz. Malzeme, renk tanıtımı ve net ölçüleri almak için keşif ziyaretinde bulunuyoruz. Teklif sonrası üretim sürecini başlatıyoruz.

Bu aşamadan herhangi bir tadilat işlemi yapılmadığından kapaklarınız üretilirken mutfağınızı mevcut haliyle kullanmaya devam ediyorsunuz.

Yeni kapaklarınızın üretimi tamamlandığında montajını bir gün içinde gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Mutfak dolabı kapak değişimini profesyonel ekibimizle, tüm süreci bir bütün halinde yönetiyoruz. Siparişten montaja kadar tüm süreçleri titizlikle takip ediyoruz.

Doğru ve Güvenilir Ürün

Mobilyada kullanılan malzeme hem sizin sağlığınız hem de ailenizin sağlığı için önemlidir. Her mutfağı kendi mutfağımız gibi düşünüp, kullandığımız kapak ve aksesuarları sertifikalı malzemelerden seçiyoruz.

Ekonomik Yenilik

Temel amacımız, mutfak dolabı değişimine ekonomik çözüm sunarken mükemmel değişim hissini yaşatmaktır. Çünkü yaşam alanlarında ekonomik yeniliği esas alıyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?