Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

5 - Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak dolap kapaklarınız için ekonomik ve pratik yenileme çözümü

Size nasıl ulaşabilirim? 

Tüm sorularınız ve hizmet detayını öğrenmek için 0538 974 8568nolu telefon hattımızdan ya da Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sosyal mecralarda yenylecom kullanıcı adıyla bizi takip edebilirsiniz. 

Hizmet bölgesi neresidir? 

Şimdilik İstanbul ve Kocaeli’de hizmet vermekteyiz.  

Mutfak dolaplarını nasıl yeniliyorsunuz? 

Yenyle ekibi olarak mevcut kapaklarınıza boyama veya kaplama işlemi uygulamıyoruz. Mutfak dolaplarınızı çizilime ve neme dayanıklı, üstün özellikli yeni kapaklarla değiştirerek mutfak dolabınızı yeniliyoruz. 

Yenileme işlemi ne kadar sürüyor, süreç boyunca mutfağımı kullanabilir miyim? 

Yenileme işlemi ortalama bir hafta sürüyor. Mutfağınızda herhangi bir kırma veya tadilat işlemi uygulamıyoruz. Böylelikle tüm bu süreç boyunca mutfağınızı her yönüyle kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 

Kapak seçimini nasıl yapmalıyım? 

Kapak üretiminde kullanılan paneller MDF’dir. Eko, Premium ve Premium Plus kapak çeşitlerimizden hangisini kullanacağımızı mevcut dolabınızla uyumlu ve sizin ihtiyacınızı anlayarak birlikte belirliyoruz.  

Eski kapaklara ne oluyor? 

Mutfak değişimi sonrası atıl olan eski kapaklarınızı müşterimizin isteğine bağlı olarak bertaraf ediyoruz veya müşterimize bırakıyoruz. 

Kulp ve menteşeler için alternatif modeller var mı? 

Kapakların ayrılmaz bir parçası olan kulplar ve menteşeleri dışarıdan kendiniz temin etmeniz veya halihazırdaki aksesurlarınızı kullanmak istemeniz durumunda, Yenyle ekibi olarak ek ücret talep etmeden montaj işleminizi gerçekleştiriyoruz. 

Mutfak dolabı kapakları dışında yenileme yapıyor musunuz? 

Yenyle ekibi olarak gövdesi sağlam olması durumunda, banyo, yatak odası, vestiyer gibi evinizin her alanında kullandığınız mobilyalarınızın kapaklarını değiştiriyoruz. Ayrıca, kapak değişimine ek bizlerden talep ettiğiniz tüm ahşap işleri (ek dolap, ek raf, kapı, parke, vb.) ihtiyaçlarınızı da profesyonel ekibimizle karşılıyoruz. 

Yenileme işlemi sonrasında problem yaşarsam ne yapmalıyım? 

İşlem sonrasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda bizimle telefonla veya mail yoluyla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ekibimizi evinize yönlendirip durum tespiti yaptıktan sonra sorunlarınızı çözüme hızlıca ulaştırıyoruz. 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?